Formspring bobiler.örg Facebook bobiler.örg Twitter RSS Feed

Diyarbakır'da kız tavlamanın incelikleri

Şimdi malumunuz Diyarbakır dediğimiz yer kurtlar sofrası sadsfsgasddf yok yok ne kurdu ne hali canım! Bildiğiniz bir memleket işte. Şimdi size bu memleketin büyük sırlarından birini söyleyeceğim. Kız tavlamanın incelikleri. Söylediklerimi dikkatli dinlerseniz kızları önünüze sererim yeminle. Başlıyoruz..


Ön hazırlık: Öncelikle Facebook’ta arkadaşlarının listesinde ne kadar kız varsa ekliyorsun. Tanıyıp tanımaman önemli değil. Dışarıda popüler olabilmek için önce facebookta tanınmalısın evlat.


Ders1: Öncelikle enseyi uzatıyorsun! Bak burası çok önemli! O ense uzamazsa kızlar suratına bakmaz yavrucuğum. Sadece ense yetmez tabii saçın dik dik olacak. Ense fönlü olacak bu arada sakın gaflete düşüp kıvırcık enseyle dolaşma evlat. İlk adımı böyle tamamlıyoruz..


Ders2: Üzerinde çeşitli sahte ürünler bulunduruyorsun (4 çizgili adidas falan filan) Bu sayede tiki olacaksın ki kızlar sana baksın. Kaportanı düzelttiğimize göre bir sonraki adıma geçebiliriz.


Ders3: Cebinde 10 lirayla bütün gün Ofis’i gezeceksin. Ama para harcamayacaksın! Burası da önemli! Cebinden para giderse enseye fön attıramazsın onun için fuzuli harcamalardan kaçınıyorsun. Susarsan Anıt Park’ta suyunu içersin, acıkırsan yanındaki arkadaşlarının püsküütlerinden yersin, doyarsın. Yoruldukça da İş Bankası’nın merdivenlerinde oturursun ofisi turlamaya devam edersin.


Ders4: İşte en en en en önemlisi de bu! SANAT SOKAĞINDA TANINMALISIN!! Gerek kafeler olsun, gerek oranın simitçisi olsun. Tanınacaksın arkadaş yoksa yemin billâh vermez sana kızlar pardon çıkmaz yani :)


İşte bunları yaparsan Diyarbakır’da 2. – 3. sınıf bir kızla her zaman çıkarsın, boş kalmazsın. Ha sen diyorsan ki “Ben 1. sınıf kız istiyorum” diye o zaman şunları kafana iyi sok.


*Öncelikle o enseyi kes!
*Orijinal adidas almayı öğren (Durumun varsa)
*Beleş yaşama, bonkör ol ki kız senden hoşlansın (Durumun varsa)
* Git bi okul falan oku, it gibi gezme bütün gün. Okul derken, üniversiteyi kastediyorum.
*Oraya da kız için gitme, bilgi öğren, ufkunu genişlet.

O zaman isteklerine ulaşırsın. Buna rağmen yine 1. sınıf kızlar gelmiyorsa, o da senin öküzlüğün yapabileceğim hiç bi şey yok